Кваліфікаційні раунди УЄФА |
---|
|
|
|
Кваліфікаційний турнір Чемпіонату Європи з футболу 2000 року відбувався з 4 червня 1998 по 17 листопада 1999 року. Сорок дев’ять команд-учасниць було розбито на дев’ять груп: п’ять груп по п’ять команд і чотири групи по шість команд. В рамках групи кожна команда мала зіграти з кожною іншою два матчі: один на своєму полі, другий — на полі суперника. До фінального турніру автоматично потрапляли переможці кожної групи, а також найкраща з дев’яти команд, що посіли в групах другі місця; інші вісім команд мали змагатися за чотири путівки до фінального турніру в стикових матчах. Бельгія і Нідерланди потрапляли до фінальної частини змагання автоматично як господарі чемпіонату.
* — Данія перемогла Ізраїль в стикових матчах і потрапила до фінального турніру.
Результати
|
Дата
|
Місце проведення
|
|
Результат
|
|
5 вересня 1998
|
Мінськ, Білорусь
|
Білорусь
|
0:0
|
Данія
|
5 вересня 1998
|
Ліверпуль, Англія *
|
Уельс
|
0:2
|
Італія
|
10 жовтня 1998
|
Удіне, Італія
|
Італія
|
2:0
|
Швейцарія
|
10 жовтня 1998
|
Копенгаген, Данія
|
Данія
|
1:2
|
Уельс
|
14 жовтня 1998
|
Кардіфф, Уельс
|
Уельс
|
3:2
|
Білорусь
|
14 жовтня 1998
|
Цюрих, Швейцарія
|
Швейцарія
|
1:1
|
Данія
|
27 березня 1999
|
Мінськ, Білорусь
|
Білорусь
|
0:1
|
Швейцарія
|
27 березня 1999
|
Копенгаген, Данія
|
Данія
|
1:2
|
Італія
|
31 березня 1999
|
Анкона, Італія
|
Італія
|
1:1
|
Білорусь
|
31 березня 1999
|
Цюрих, Швейцарія
|
Швейцарія
|
2:0
|
Уельс
|
5 червня 1999
|
Копенгаген, Данія
|
Данія
|
1:0
|
Білорусь
|
5 червня 1999
|
Болонья, Італія
|
Італія
|
4:0
|
Уельс
|
9 червня 1999
|
Лозанна, Швейцарія
|
Швейцарія
|
0:0
|
Італія
|
9 червня 1999
|
Ліверпуль, Англія *
|
Уельс
|
0:2
|
Данія
|
4 вересня 1999
|
Копенгаген, Данія
|
Данія
|
2:1
|
Швейцарія
|
4 вересня 1999
|
Мінськ, Білорусь
|
Білорусь
|
1:2
|
Уельс
|
8 вересня 1999
|
Неаполь, Італія
|
Італія
|
2:3
|
Данія
|
8 вересня 1999
|
Лозанна, Швейцарія
|
Швейцарія
|
2:0
|
Білорусь
|
9 жовтня 1999
|
Мінськ, Білорусь
|
Білорусь
|
0:0
|
Італія
|
9 жовтня 1999
|
Рексем, Уельс
|
Уельс
|
0:2
|
Швейцарія
|
|
* — Уельс провів декілька матчів в Ліверпулі в зв’язку з реконструкцією свого національного стадіону в Кардіффі.
* — Словенія перемогла Україну в стикових матчах і потрапила до фінального турніру.
Результати
|
Дата
|
Місце проведення
|
|
Результат
|
|
5 вересня 1998
|
Тбілісі, Грузія
|
Грузія
|
1:0
|
Албанія
|
6 вересня 1998
|
Афіни, Греція
|
Греція
|
2:2
|
Словенія
|
6 вересня 1998
|
Осло, Норвегія
|
Норвегія
|
1:3
|
Латвія
|
10 жовтня 1998
|
Рига, Латвія
|
Латвія
|
1:0
|
Грузія
|
10 жовтня 1998
|
Любляна, Словенія
|
Словенія
|
1:2
|
Норвегія
|
14 жовтня 1998
|
Афіни, Греція
|
Греція
|
3:0
|
Грузія
|
14 жовтня 1998
|
Осло, Норвегія
|
Норвегія
|
2:2
|
Албанія
|
14 жовтня 1998
|
Марибор, Словенія
|
Словенія
|
1:0
|
Латвія
|
18 листопада 1998
|
Тирана, Албанія
|
Албанія
|
0:0
|
Греція
|
27 березня 1999
|
Тбілісі, Грузія
|
Грузія
|
1:1
|
Словенія
|
27 березня 1999
|
Афіни, Греція
|
Греція
|
0:2
|
Норвегія
|
31 березня 1999
|
Рига, Латвія
|
Латвія
|
0:0
|
Греція
|
28 квітня 1999
|
Рига, Латвія
|
Латвія
|
0:0
|
Албанія
|
28 квітня 1999
|
Тбілісі, Грузія
|
Грузія
|
1:4
|
Норвегія
|
30 травня 1999
|
Осло, Норвегія
|
Норвегія
|
1:0
|
Грузія
|
5 червня 1999
|
Тбілісі, Грузія
|
Грузія
|
1:2
|
Греція
|
5 червня 1999
|
Тирана, Албанія
|
Албанія
|
1:2
|
Норвегія
|
5 червня 1999
|
Рига, Латвія
|
Латвія
|
1:2
|
Словенія
|
9 червня 1999
|
Тирана, Албанія
|
Албанія
|
0:1
|
Словенія
|
9 червня 1999
|
Афіни, Греція
|
Греція
|
1:2
|
Латвія
|
18 серпня 1999
|
Любляна, Словенія
|
Словенія
|
2:0
|
Албанія
|
4 вересня 1999
|
Тирана, Албанія
|
Албанія
|
3:3
|
Латвія
|
4 вересня 1999
|
Осло, Норвегія
|
Норвегія
|
1:0
|
Греція
|
4 вересня 1999
|
Любляна, Словенія
|
Словенія
|
2:1
|
Грузія
|
8 вересня 1999
|
Тбілісі, Грузія
|
Грузія
|
2:2
|
Латвія
|
8 вересня 1999
|
Осло, Норвегія
|
Норвегія
|
4:0
|
Словенія
|
6 жовтня 1999
|
Афіни, Греція
|
Греція
|
2:0
|
Албанія
|
9 жовтня 1999
|
Тирана, Албанія
|
Албанія
|
2:1
|
Грузія
|
9 жовтня 1999
|
Рига, Латвія
|
Латвія
|
1:2
|
Норвегія
|
9 жовтня 1999
|
Марибор, Словенія
|
Словенія
|
0:3
|
Греція
|
|
* — Туреччина перемогла Ірландію в стикових матчах і потрапила до фінального турніру.
Результати
|
Дата
|
Місце проведення
|
|
Результат
|
|
5 вересня 1998
|
Гельсінкі, Фінляндія
|
Фінляндія
|
3:2
|
Молдова
|
5 вересня 1998
|
Стамбул, Туреччина
|
Туреччина
|
3:0
|
Північна Ірландія
|
10 жовтня 1998
|
Белфаст, Північна Ірландія
|
Північна Ірландія
|
1:0
|
Фінляндія
|
10 жовтня 1998
|
Бурса, Туреччина
|
Туреччина
|
1:0
|
Німеччина
|
14 жовтня 1998
|
Кишинів, Молдова
|
Молдова
|
1:3
|
Німеччина
|
14 жовтня 1998
|
Стамбул, Туреччина
|
Туреччина
|
1:3
|
Фінляндія
|
18 листопада 1998
|
Белфаст, Північна Ірландія
|
Північна Ірландія
|
2:2
|
Молдова
|
27 березня 1999
|
Белфаст, Північна Ірландія
|
Північна Ірландія
|
0:3
|
Німеччина
|
27 березня 1999
|
Стамбул, Туреччина
|
Туреччина
|
2:0
|
Молдова
|
31 березня 1999
|
Нюрнберг, Німеччина
|
Німеччина
|
2:0
|
Фінляндія
|
31 березня 1999
|
Кишинів, Молдова
|
Молдова
|
0:0
|
Північна Ірландія
|
4 червня 1999
|
Леверкузен, Німеччина
|
Німеччина
|
6:1
|
Молдова
|
5 червня 1999
|
Гельсінкі, Фінляндія
|
Фінляндія
|
2:4
|
Туреччина
|
9 червня 1999
|
Кишинів, Молдова
|
Молдова
|
0:0
|
Фінляндія
|
4 вересня 1999
|
Гельсінкі, Фінляндія
|
Фінляндія
|
1:2
|
Німеччина
|
4 вересня 1999
|
Белфаст, Північна Ірландія
|
Північна Ірландія
|
0:3
|
Туреччина
|
8 вересня 1999
|
Дортмунд, Німеччина
|
Німеччина
|
4:0
|
Північна Ірландія
|
8 вересня 1999
|
Кишинів, Молдова
|
Молдова
|
1:1
|
Туреччина
|
9 жовтня 1999
|
Мюнхен, Німеччина
|
Німеччина
|
0:0
|
Туреччина
|
9 жовтня 1999
|
Гельсінкі, Фінляндія
|
Фінляндія
|
4:1
|
Північна Ірландія
|
|
* — Україна програла Словенії в стикових матчах і не потрапила до фінального турніру.
Результати
|
Дата
|
Місце проведення
|
|
Результат
|
|
5 вересня 1998
|
Єреван, Вірменія
|
Вірменія
|
3:1
|
Андорра
|
5 вересня 1998
|
Рейк’явік, Ісландія
|
Ісландія
|
1:1
|
Франція
|
5 вересня 1998
|
Київ, Україна
|
Україна
|
3:2
|
Росія
|
10 жовтня 1998
|
Андорра-ла-Велья, Андорра
|
Андорра
|
0:2
|
Україна
|
10 жовтня 1998
|
Єреван, Вірменія
|
Вірменія
|
0:0
|
Ісландія
|
10 жовтня 1998
|
Москва, Росія
|
Росія
|
2:3
|
Франція
|
14 жовтня 1998
|
Париж, Франція
|
Франція
|
2:0
|
Андорра
|
14 жовтня 1998
|
Рейк’явік, Ісландія
|
Ісландія
|
1:0
|
Росія
|
14 жовтня 1998
|
Київ, Україна
|
Україна
|
2:0
|
Вірменія
|
27 березня 1999
|
Андорра-ла-Велья, Андорра
|
Андорра
|
0:2
|
Ісландія
|
27 березня 1999
|
Єреван, Вірменія
|
Вірменія
|
0:3
|
Росія
|
27 березня 1999
|
Париж, Франція
|
Франція
|
0:0
|
Україна
|
31 березня 1999
|
Париж, Франція
|
Франція
|
2:0
|
Вірменія
|
31 березня 1999
|
Москва, Росія
|
Росія
|
6:1
|
Андорра
|
31 березня 1999
|
Київ, Україна
|
Україна
|
1:1
|
Ісландія
|
5 червня 1999
|
Париж, Франція
|
Франція
|
2:3
|
Росія
|
5 червня 1999
|
Рейк’явік, Ісландія
|
Ісландія
|
2:0
|
Вірменія
|
5 червня 1999
|
Київ, Україна
|
Україна
|
4:0
|
Андорра
|
9 червня 1999
|
Барселона, Іспанія
|
Андорра
|
0:1
|
Франція
|
9 червня 1999
|
Єреван, Вірменія
|
Вірменія
|
0:0
|
Україна
|
9 червня 1999
|
Москва, Росія
|
Росія
|
1:0
|
Ісландія
|
4 вересня 1999
|
Рейк’явік, Ісландія
|
Ісландія
|
3:0
|
Андорра
|
4 вересня 1999
|
Москва, Росія
|
Росія
|
2:0
|
Вірменія
|
4 вересня 1999
|
Київ, Україна
|
Україна
|
0:0
|
Франція
|
8 вересня 1999
|
Андорра-ла-Велья, Андорра
|
Андорра
|
1:2
|
Росія
|
8 вересня 1999
|
Рейк’явік, Ісландія
|
Ісландія
|
0:1
|
Україна
|
8 вересня 1999
|
Єреван, Вірменія
|
Вірменія
|
2:3
|
Франція
|
9 жовтня 1999
|
Андорра-ла-Велья, Андорра
|
Андорра
|
0:3
|
Вірменія
|
9 жовтня 1999
|
Париж, Франція
|
Франція
|
3:2
|
Ісландія
|
9 жовтня 1999
|
Москва, Росія
|
Росія
|
1:1
|
Україна
|
|
* — Англія перемогла Шотландію в стикових матчах і потрапила до фінального турніру.
Результати
|
Дата
|
Місце проведення
|
|
Результат
|
|
5 вересня 1998
|
Стокгольм, Швеція
|
Швеція
|
2:1
|
Англія
|
6 вересня 1998
|
Бургас, Болгарія
|
Болгарія
|
0:3
|
Польща
|
10 жовтня 1998
|
Лондон, Англія
|
Англія
|
0:0
|
Болгарія
|
10 жовтня 1998
|
Варшава, Польща
|
Польща
|
3:0
|
Люксембург
|
14 жовтня 1998
|
Бургас, Болгарія
|
Болгарія
|
0:1
|
Швеція
|
14 жовтня 1998
|
Люксембург, Люксембург
|
Люксембург
|
0:3
|
Англія
|
27 березня 1999
|
Лондон, Англія
|
Англія
|
3:1
|
Польща
|
27 березня 1999
|
Гетеборг, Швеція
|
Швеція
|
2:0
|
Люксембург
|
31 березня 1999
|
Люксембург, Люксембург
|
Люксембург
|
0:2
|
Болгарія
|
31 березня 1999
|
Хожув, Польща
|
Польща
|
0:1
|
Швеція
|
4 червня 1999
|
Варшава, Польща
|
Польща
|
2:0
|
Болгарія
|
5 червня 1999
|
Лондон, Англія
|
Англія
|
0:0
|
Швеція
|
9 червня 1999
|
Софія, Болгарія
|
Болгарія
|
1:1
|
Англія
|
9 червня 1999
|
Люксембург, Люксембург
|
Люксембург
|
2:3
|
Польща
|
4 вересня 1999
|
Лондон, Англія
|
Англія
|
6:0
|
Люксембург
|
4 вересня 1999
|
Стокгольм, Швеція
|
Швеція
|
1:0
|
Болгарія
|
8 вересня 1999
|
Люксембург, Люксембург
|
Люксембург
|
0:1
|
Швеція
|
8 вересня 1999
|
Варшава, Польща
|
Польща
|
0:0
|
Англія
|
9 жовтня 1999
|
Стокгольм, Швеція
|
Швеція
|
2:0
|
Польща
|
9 жовтня 1999
|
Софія, Болгарія
|
Болгарія
|
3:0
|
Люксембург
|
|
* — Ізраїль програв Данії в стикових матчах і не потрапив до фінального турніру.
Результати
|
Дата
|
Місце проведення
|
|
Результат
|
|
5 вересня 1998
|
Відень, Австрія
|
Австрія
|
1:1
|
Ізраїль
|
5 вересня 1998
|
Ларнака, Кіпр
|
Кіпр
|
3:2
|
Іспанія
|
10 жовтня 1998
|
Ларнака, Кіпр
|
Кіпр
|
0:3
|
Австрія
|
10 жовтня 1998
|
Серравалле, Сан-Марино
|
Сан-Марино
|
0:5
|
Ізраїль
|
14 жовтня 1998
|
Тель-Авів, Ізраїль
|
Ізраїль
|
1:2
|
Іспанія
|
14 жовтня 1998
|
Серравалле, Сан-Марино
|
Сан-Марино
|
1:4
|
Австрія
|
18 листопада 1998
|
Серравалле, Сан-Марино
|
Сан-Марино
|
0:1
|
Кіпр
|
10 лютого 1999
|
Лімасол, Кіпр
|
Кіпр
|
4:0
|
Сан-Марино
|
27 березня 1999
|
Валенсія, Іспанія
|
Іспанія
|
9:0
|
Австрія
|
28 березня 1999
|
Тель-Авів, Ізраїль
|
Ізраїль
|
3:0
|
Кіпр
|
31 березня 1999
|
Серравалле, Сан-Марино
|
Сан-Марино
|
0:6
|
Іспанія
|
28 квітня 1999
|
Грац, Австрія
|
Австрія
|
7:0
|
Сан-Марино
|
5 червня 1999
|
Вільяреал, Іспанія
|
Іспанія
|
9:0
|
Сан-Марино
|
6 червня 1999
|
Тель-Авів, Ізраїль
|
Ізраїль
|
5:0
|
Австрія
|
4 вересня 1999
|
Відень, Австрія
|
Австрія
|
1:3
|
Іспанія
|
5 вересня 1999
|
Лімасол, Кіпр
|
Кіпр
|
3:2
|
Ізраїль
|
8 вересня 1999
|
Тель-Авів, Ізраїль
|
Ізраїль
|
8:0
|
Сан-Марино
|
8 вересня 1999
|
Бадахос, Іспанія
|
Іспанія
|
8:0
|
Кіпр
|
9 жовтня 1999
|
Відень, Австрія
|
Австрія
|
3:1
|
Кіпр
|
10 жовтня 1999
|
Альбасете, Іспанія
|
Іспанія
|
3:0
|
Ізраїль
|
|
* — Португалія потрапила до фінального турніру як найкраща з команд, що посіли в групах другі місця.
Результати
|
Дата
|
Місце проведення
|
|
Результат
|
|
2 вересня 1998
|
Бухарест, Румунія
|
Румунія
|
7:0
|
Ліхтенштейн
|
5 вересня 1998
|
Кошиці, Словаччина
|
Словаччина
|
3:0
|
Азербайджан
|
6 вересня 1998
|
Будапешт, Угорщина
|
Угорщина
|
1:3
|
Португалія
|
10 жовтня 1998
|
Баку, Азербайджан
|
Азербайджан
|
0:4
|
Угорщина
|
10 жовтня 1998
|
Вадуц, Ліхтенштейн
|
Ліхтенштейн
|
0:4
|
Словаччина
|
10 жовтня 1998
|
Порту, Португалія
|
Португалія
|
0:1
|
Румунія
|
14 жовтня 1998
|
Будапешт, Угорщина
|
Угорщина
|
1:1
|
Румунія
|
14 жовтня 1998
|
Вадуц, Ліхтенштейн
|
Ліхтенштейн
|
2:1
|
Азербайджан
|
14 жовтня 1998
|
Братислава, Словаччина
|
Словаччина
|
0:3
|
Португалія
|
26 березня 1999
|
Гімарайнш, Португалія
|
Португалія
|
7:0
|
Азербайджан
|
27 березня 1999
|
Будапешт, Угорщина
|
Угорщина
|
5:0
|
Ліхтенштейн
|
27 березня 1999
|
Бухарест, Румунія
|
Румунія
|
0:0
|
Словаччина
|
31 березня 1999
|
Баку, Азербайджан
|
Азербайджан
|
0:1
|
Румунія
|
31 березня 1999
|
Вадуц, Ліхтенштейн
|
Ліхтенштейн
|
0:5
|
Португалія
|
31 березня 1999
|
Братислава, Словаччина
|
Словаччина
|
0:0
|
Угорщина
|
5 червня 1999
|
Бухарест, Румунія
|
Румунія
|
2:0
|
Угорщина
|
5 червня 1999
|
Баку, Азербайджан
|
Азербайджан
|
4:0
|
Ліхтенштейн
|
5 червня 1999
|
Лісабон, Португалія
|
Португалія
|
1:0
|
Словаччина
|
9 червня 1999
|
Дьйор, Угорщина
|
Угорщина
|
0:1
|
Словаччина
|
9 червня 1999
|
Коїмбра, Португалія
|
Португалія
|
8:0
|
Ліхтенштейн
|
9 червня 1999
|
Бухарест, Румунія
|
Румунія
|
4:0
|
Азербайджан
|
4 вересня 1999
|
Баку, Азербайджан
|
Азербайджан
|
1:1
|
Португалія
|
4 вересня 1999
|
Вадуц, Ліхтенштейн
|
Ліхтенштейн
|
0:0
|
Угорщина
|
4 вересня 1999
|
Братислава, Словаччина
|
Словаччина
|
1:5
|
Румунія
|
8 вересня 1999
|
Бухарест, Румунія
|
Румунія
|
1:1
|
Португалія
|
8 вересня 1999
|
Братислава, Словаччина
|
Словаччина
|
2:0
|
Ліхтенштейн
|
8 вересня 1999
|
Будапешт, Угорщина
|
Угорщина
|
3:0
|
Азербайджан
|
9 жовтня 1999
|
Баку, Азербайджан
|
Азербайджан
|
0:1
|
Словаччина
|
9 жовтня 1999
|
Вадуц, Ліхтенштейн
|
Ліхтенштейн
|
0:3
|
Румунія
|
9 жовтня 1999
|
Лісабон, Португалія
|
Португалія
|
3:0
|
Угорщина
|
|
* — Ірландія програла Туреччині в стикових матчах і не потрапила до фінального турніру.
Результати
|
Дата
|
Місце проведення
|
|
Результат
|
|
5 вересня 1998
|
Дублін, Ірландія
|
Ірландія
|
2:0
|
Хорватія
|
6 вересня 1998
|
Скоп’є, Північна Македонія
|
Північна Македонія
|
4:0
|
Мальта
|
10 жовтня 1998
|
Та-Калі, Мальта
|
Мальта
|
1:4
|
Хорватія
|
14 жовтня 1998
|
Загреб, Хорватія
|
Хорватія
|
3:2
|
Північна Македонія
|
14 жовтня 1998
|
Дублін, Ірландія
|
Ірландія
|
5:0
|
Мальта
|
18 листопада 1998
|
Та-Калі, Мальта
|
Мальта
|
1:2
|
Північна Македонія
|
18 листопада 1998
|
Белград, Югославія
|
Югославія
|
1:0
|
Ірландія
|
10 лютого 1999
|
Та-Калі, Мальта
|
Мальта
|
0:3
|
Югославія
|
5 червня 1999
|
Скоп’є, Північна Македонія
|
Північна Македонія
|
1:1
|
Хорватія
|
8 червня 1999
|
Салоніки, Греція *
|
Югославія
|
4:1
|
Мальта
|
9 червня 1999
|
Дублін, Ірландія
|
Ірландія
|
1:0
|
Північна Македонія
|
18 серпня 1999
|
Белград, Югославія
|
Югославія
|
0:0
|
Хорватія
|
21 серпня 1999
|
Загреб, Хорватія
|
Хорватія
|
2:1
|
Мальта
|
1 вересня 1999
|
Дублін, Ірландія
|
Ірландія
|
2:1
|
Югославія
|
4 вересня 1999
|
Загреб, Хорватія
|
Хорватія
|
1:0
|
Ірландія
|
5 вересня 1999
|
Белград, Югославія
|
Югославія
|
3:1
|
Північна Македонія
|
8 вересня 1999
|
Скоп’є, Північна Македонія
|
Північна Македонія
|
2:4
|
Югославія
|
8 вересня 1999
|
Та-Калі, Мальта
|
Мальта
|
2:3
|
Ірландія
|
9 жовтня 1999
|
Загреб, Хорватія
|
Хорватія
|
2:2
|
Югославія
|
9 жовтня 1999
|
Скоп’є, Північна Македонія
|
Північна Македонія
|
1:1
|
Ірландія
|
|
* — Збірна Югославії проводила домашній матч за межами країни у зв’язку з військовою операцією НАТО проти Югославії в березні–червні 1999 року.
* — Шотландія програла Англії в стикових матчах і не потрапила до фінального турніру.
Результати
|
Дата
|
Місце проведення
|
|
Результат
|
|
4 червня 1998
|
Таллінн, Естонія
|
Естонія
|
5:0
|
Фарерські острови
|
19 серпня 1998
|
Сараєво, Боснія і Герцеговина
|
Боснія і Герцеговина
|
1:0
|
Фарерські острови
|
5 вересня 1998
|
Вільнюс, Литва
|
Литва
|
0:0
|
Шотландія
|
5 вересня 1998
|
Сараєво, Боснія і Герцеговина
|
Боснія і Герцеговина
|
1:1
|
Естонія
|
6 вересня 1998
|
Тофтір, Фарерські острови
|
Фарерські острови
|
0:1
|
Чехія
|
10 жовтня 1998
|
Сараєво, Боснія і Герцеговина
|
Боснія і Герцеговина
|
1:3
|
Чехія
|
10 жовтня 1998
|
Вільнюс, Литва
|
Литва
|
0:0
|
Фарерські острови
|
10 жовтня 1998
|
Единбург, Шотландія
|
Шотландія
|
3:2
|
Естонія
|
14 жовтня 1998
|
Тепліце, Чехія
|
Чехія
|
4:1
|
Естонія
|
14 жовтня 1998
|
Вільнюс, Литва
|
Литва
|
4:2
|
Боснія і Герцеговина
|
14 жовтня 1998
|
Абердин, Шотландія
|
Шотландія
|
2:1
|
Фарерські острови
|
27 березня 1999
|
Тепліце, Чехія
|
Чехія
|
2:0
|
Литва
|
31 березня 1999
|
Вільнюс, Литва
|
Литва
|
1:2
|
Естонія
|
31 березня 1999
|
Глазго, Шотландія
|
Шотландія
|
1:2
|
Чехія
|
5 червня 1999
|
Сараєво, Боснія і Герцеговина
|
Боснія і Герцеговина
|
2:0
|
Литва
|
5 червня 1999
|
Таллінн, Естонія
|
Естонія
|
0:2
|
Чехія
|
5 червня 1999
|
Тофтір, Фарерські острови
|
Фарерські острови
|
1:1
|
Шотландія
|
9 червня 1999
|
Прага, Чехія
|
Чехія
|
3:2
|
Шотландія
|
9 червня 1999
|
Таллінн, Естонія
|
Естонія
|
1:2
|
Литва
|
9 червня 1999
|
Тофтір, Фарерські острови
|
Фарерські острови
|
2:2
|
Боснія і Герцеговина
|
4 вересня 1999
|
Сараєво, Боснія і Герцеговина
|
Боснія і Герцеговина
|
1:2
|
Шотландія
|
4 вересня 1999
|
Тофтір, Фарерські острови
|
Фарерські острови
|
0:2
|
Естонія
|
4 вересня 1999
|
Вільнюс, Литва
|
Литва
|
0:4
|
Чехія
|
8 вересня 1999
|
Тепліце, Чехія
|
Чехія
|
3:0
|
Боснія і Герцеговина
|
8 вересня 1999
|
Таллінн, Естонія
|
Естонія
|
0:0
|
Шотландія
|
8 вересня 1999
|
Торсхавн, Фарерські острови
|
Фарерські острови
|
0:1
|
Литва
|
5 жовтня 1999
|
Глазго, Шотландія
|
Шотландія
|
1:0
|
Боснія і Герцеговина
|
9 жовтня 1999
|
Прага, Чехія
|
Чехія
|
2:0
|
Фарерські острови
|
9 жовтня 1999
|
Таллінн, Естонія
|
Естонія
|
1:4
|
Боснія і Герцеговина
|
9 жовтня 1999
|
Глазго, Шотландія
|
Шотландія
|
3:0
|
Литва
|
|
Дев’ять команд, що посіли другі місця в своїх групах, були зведені в таблицю й упорядковані згідно з їхніми досягненнями під час групового етапу. Найкраща з них мала потрапити до фінального змагання автоматично, решту шляхом жеребкування було розбито на пари, які мали зіграти між собою два стикових матчі: один на своєму полі, другий — на полі суперника. Путівку до фіналу здобував переможець пари за результатами двох матчів. При визначенні найкращої команди бралися до уваги тільки результати групових матчів проти команд, що посіли в групах перше, третє, чи четверте місце. В результаті таблиця набула такого виду:
Португалія потрапила до фіналу автоматично, випередивши Туреччину завдяки найкращій різниці забитих та пропущених м’ячів.
Стикові матчі відбулися 13 і 17 листопада 1999 року.
Англія перемогла за сумарним результатом двох матчів.
Данія перемогла за сумарним результатом двох матчів.
Словенія перемогла за сумарним результатом двох матчів.
Туреччина перемогла завдяки голу, забитому в гостях.
Таким чином, до фінального турніру Чемпіонату Європи з футболу 2000 року потрапили такі команди:
- Англія — переможець в стикових матчах.
- Бельгія — господар турніру.
- Данія — переможець в стикових матчах.
- Іспанія — переможець групи 6.
- Італія — переможець групи 1.
- Нідерланди — господар турніру.
- Німеччина — переможець групи 3.
- Норвегія — переможець групи 2.
- Португалія — найкраща команда з тих, що посіли другі місця.
- Румунія — переможець групи 7.
- Словенія — переможець в стикових матчах.
- Туреччина — переможець в стикових матчах.
- Франція — переможець групи 4.
- Чехія — переможець групи 9.
- Швеція — переможець групи 5.
- Югославія — переможець групи 8.